Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1993 |
| IČO | 47999764 |
| Datová schránka | c84iitn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Přehled rizik, která u jednotlivých subjektů sledujeme za rok 2025
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Detailní souhrn rizik a zajímavostí !!
Ministerstvo spravedlnosti od 17.12.2025 zrušilo veřejnosti přístup k evidenci skutečných majitelů.
Zásadním způsobem tím omezilo veřejnou kontrolu subjektů obchodujících se státem, dostávajících dotace
a zjednodušila praní špinavých peněz.
Detailní informace o smlouvách uzavřených státní organizací za poslední roky uvedených v registru smluv.
Podrobné informace o dotacích, které organizace dostala, z nejúplnější databáze dotací.
Firma Jablunkovské centrum kultury a dostala 31 dotací v celkové hodnotě 2 136 886 Kč.
Podrobné informace o veřejných zakázkách, které státní organizace vypsala či se jich zúčastnila jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.
Informace o insolvenčních řízeních, kterých se organizace účastní jako dlužník, věřitel či správce.
Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni
Přehledná statistika největších dodavatelů pro organizaci podle smluv v registru smluv.
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli subjektu společnosti
Přehledná statistika největších odběratelů zboží a služeb od této organizace podle smluv v registru smluv.
V roce 2026 byly největšími smluvními odběrateli subjektu společnosti
Podrobný přehled smluv, které organizace uzavřela s firmou, která sponzorovala politické straný (nebo její majitel).
Jablunkovské centrum kultury a informací, příspěvková organizace uzavřel 10 smluv smluv (tj. 13,16 % všech smluv) s firmami a osobami podporující politické strany.
Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co v nich o této organizaci naleznete.
O subjektu jsme našli 7 výsledků v jedné databázi.
Podrobnosti o organizace v dalších databázích 7