Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Svazek obcí AZASS

Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Dobrovolný svazek obcí. Řídí jednu podřízenou organizaci.

Založeno 14.04.1998
IČO 68208146
Datová schránka baekz7x

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.

Upozornit na novinky u Svazek obcí AZASS Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Sledovaná rizika

Přehled rizik, která u jednotlivých subjektů sledujeme za rok 2026

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 20,00 % z celkového počtu.

Detailní souhrn rizik a zajímavostí !!

Toto je výstup Automatické kontroly rizik transparentnosti a hospodaření u uzavřených smluv prováděný Hlídačem státu. Závěry kontroly nedokazují pochybení či porušení zákona na žádné straně smluvních vztahů. Zjištěná rizika znamenají pouze vyšší možnost výskytu námi posuzovaných a identifikovaných situací u analyzovaných smluv.

Skuteční majitelé

Ministerstvo spravedlnosti od 17.12.2025 zrušilo veřejnosti přístup k evidenci skutečných majitelů.
Zásadním způsobem tím omezilo veřejnou kontrolu subjektů obchodujících se státem, dostávajících dotace a zjednodušila praní špinavých peněz.

Registr smluv

Detailní informace o smlouvách uzavřených státní organizací za poslední roky uvedených v registru smluv.

Svazek obcí AZASS
  • V registru smluv evidujeme 104 smluv za celkem 277 mil. Kč
  • V roce 2026 uzavřel subjekt 5 smluv za 16 mil. Kč (pokles o -50,92 % oproti roku 2025)
  • V 2026 neuvedl hodnotu smlouvy u 0 smluv, což je celkem 0,00 % ze všech.
  • Největší smlouvy v 2026 byly uzavřeny v oblastech Dary a dotace (16 mil. Kč)

Holding kolem Svazek obcí AZASS
  • V registru smluv evidujeme 146 smluv za celkem 320 mil. Kč za celou skupinu.
  • V roce 2026 uzavřela tato skupina 7 smluv za 18 mil. Kč (pokles o -58,04 % oproti roku 2025)
  • Největší smlouvy v 2026 byly uzavřeny v oblastech Dary a dotace (18 mil. Kč), Zdravotnictví (0 Kč)


Podrobnosti o smlouvách organizace 104


Dotace

Podrobné informace o dotacích, které organizace dostala, z nejúplnější databáze dotací.

Firma Svazek obcí AZASS dostala 97 dotací v celkové hodnotě 395 897 052 Kč.


3 dceřiné společnosti (z celkem 1) firmy Svazek obcí AZASS dostaly 40 dotací v hodnotě 43 405 557 Kč.

Celý holding včetně Svazek obcí AZASS dostal celkem 137 dotací v celkové hodnotě 439 302 608 Kč.


Podrobnosti o dotacích organizace 97


Veřejné zakázky

Podrobné informace o veřejných zakázkách, které státní organizace vypsala či se jich zúčastnila jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Svazek obcí AZASS se vyskytuje


U subjektu registrujeme jeden profil zadavatele.

Podrobnosti o veřejných zakázkách organizace 36


Vozový park

Detailní informace o aktuálním i dřívějším vozovém parku organizace.

Svazek obcí AZASS vlastní 1 vozidlo a provozuje 11 vozidel .
Auto 10
Přípojné vozidlo 1
Nákladní vůz 1

Celý vozový park podrobně 12


Insolvenční rejstřík

Informace o insolvenčních řízeních, kterých se organizace účastní jako dlužník, věřitel či správce.

Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni


Statistika dodavatelů (smluvních partnerů) subjektu

Přehledná statistika největších dodavatelů pro organizaci podle smluv v registru smluv.

V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli subjektu společnosti

Podrobnosti o dodavatelích organizace 11+


Statistiky odběratelů subjektu

Přehledná statistika největších odběratelů zboží a služeb od této organizace podle smluv v registru smluv.

V roce 2026 byly největšími smluvními odběrateli subjektu společnosti

Podrobnosti o odběratelích organizace 1+


Subjekt v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co v nich o této organizaci naleznete.

O subjektu jsme našli 11 výsledků ve 2 databázích. Nejvíce v

Podrobnosti o organizace v dalších databázích 11


Dceřiné společnosti a orgány

Dceřiné společnosti podle českého obchodního rejstříku. Standardně zobrazujeme aktuálně platné dceřiné společnosti a společnosti, které měli vazbu na organizaci v posledních pěti letech.

Řídí jednu podřízenou organizaci.

Vypsat všechny dceřiné společnosti a orgány 1