Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu čp. 957 - 958 Erno Košťála, Pardubice | 1 | 386 232 Kč |
| Společenství vlastníků domu čp. 974 - 979 Erno Košťála, Pardubice | 1 | 220 656 Kč |
| Stavební bytové družstvo Družba Pardubice | 7 | 168 561 Kč |
| Společenství vlastníků b.j. domu Holubova č.p. 890 v Holicích | 1 | 245 200 Kč |
| Společenství vlastníků domu čp. 2628 Rožkova, Pardubice | 1 | 271 700 Kč |
| Společenství vlastníků domu čp. 954 Budovatelů, Holice | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Společenství vlastníků domu čp. 957 - 958 Erno Košťála, Pardubice | 1 smlouva za celkem 386 232 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků domu čp. 974 - 979 Erno Košťála, Pardubice | 1 smlouva za celkem 220 656 Kč | ||||||||||
| Stavební bytové družstvo Družba Pardubice | 2 smlouvy za celkem 103 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 813 Kč | 1 smlouva za celkem 61 748 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Společenství vlastníků b.j. domu Holubova č.p. 890 v Holicích | 1 smlouva za celkem 245 200 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků domu čp. 2628 Rožkova, Pardubice | 1 smlouva za celkem 271 700 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků domu čp. 954 Budovatelů, Holice | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 3 | 878 588 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 103 000 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 3 | 0 Kč |
| Město Holice | 1 | 245 200 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 3 813 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 0 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 61 748 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Pardubice | 2 smlouvy za celkem 606 888 Kč | 1 smlouva za celkem 271 700 Kč | |||||||||
| Město Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 103 000 Kč | ||||||||||
| SmP - Odpady a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Holice | 1 smlouva za celkem 245 200 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 smlouva za celkem 3 813 Kč | ||||||||||
| Státní fond podpory investic | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Služby města Pardubic a.s. | 1 smlouva za celkem 61 748 Kč |