Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radostice | 23 | 37 811 172 Kč |
| HALUMIA lighting s.r.o. | 1 | 1 305 504 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 7 | 0 Kč |
| HS Occasion, s.r.o. | 1 | 1 022 450 Kč |
| ArchSta plus, s.r.o. | 1 | 108 233 Kč |
| SKR stav, s.r.o. | 1 | 11 616 076 Kč |
| Obec Střelice | 1 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 747 833 Kč |
| Pila Tetčice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 565 878 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 1 | 993 368 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Radostice | 3 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 677 803 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 572 136 Kč | 1 smlouva za celkem 88 140 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||
| HALUMIA lighting s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| HS Occasion, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| ArchSta plus, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 233 Kč | ||||||||||
| SKR stav, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Střelice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EG.D Holding, a.s. | 1 smlouva za celkem 747 833 Kč | ||||||||||
| Pila Tetčice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CETIN a.s. | 1 smlouva za celkem 565 878 Kč | ||||||||||
| MONOTREND s.r.o. | 1 smlouva za celkem 993 368 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radostice | 19 | 36 077 258 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 414 534 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 6 | 975 925 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 88 140 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 974 838 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Radostice | 3 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 565 878 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 189 668 Kč | |||||
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 111 925 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 609 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 259 230 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 623 Kč | 2 smlouvy za celkem 557 072 Kč | ||||||||
| Město Šlapanice | 1 smlouva za celkem 88 140 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |