Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STS Olbramovice, a.s. | 6 | 1 812 068 Kč |
| PROZAX, s.r.o. | 2 | 5 236 850 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| STS Olbramovice, a.s. | 1 smlouva za celkem 543 653 Kč | 2 smlouvy za celkem 829 455 Kč | 1 smlouva za celkem 177 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 261 360 Kč | |||||||
| PROZAX, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 2 | 1 123 243 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 249 865 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 438 960 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 5 236 850 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 1 smlouva za celkem 543 653 Kč | 1 smlouva za celkem 579 590 Kč | |||||||||
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 smlouva za celkem 249 865 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 177 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 261 360 Kč | |||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč |