Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAS Českomoravské pomezí o.p.s. | 13 | 774 000 Kč |
| ZETKOM servis s.r.o. | 28 | 7 532 462 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MAS Českomoravské pomezí o.p.s. | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 116 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 116 000 Kč | 1 smlouva za celkem 40 000 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 98 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 56 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||
| ZETKOM servis s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 350 774 Kč | 2 smlouvy za celkem 312 950 Kč | 3 smlouvy za celkem 316 415 Kč | 1 smlouva za celkem 925 045 Kč | 2 smlouvy za celkem 644 260 Kč | 2 smlouvy za celkem 255 200 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 296 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 14 | 2 320 960 Kč |
| Kraj Vysočina | 11 | 0 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 1 | 82 154 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 237 160 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 79 255 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 925 045 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 623 800 Kč |
| Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola | 1 | 68 900 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 1 630 838 Kč |
| Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. | 2 | 1 210 000 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 163 350 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, Správa městských lesů Jihlava, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 1 smlouva za celkem 198 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 268 620 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 644 260 Kč | 4 smlouvy za celkem 267 295 Kč | 2 smlouvy za celkem 179 080 Kč | 4 smlouvy za celkem 846 756 Kč | |||||
| Kraj Vysočina | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 82 154 Kč | ||||||||||
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | ||||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 1 smlouva za celkem 79 255 Kč | ||||||||||
| Město Velké Meziříčí | 1 smlouva za celkem 925 045 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 186 300 Kč | 1 smlouva za celkem 347 500 Kč | ||||||||
| Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola | 1 smlouva za celkem 68 900 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo vnitra | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | |||||||||
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč |