Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZDR Retail VoTa s.r.o. | 8 | 13 391 982 Kč |
| IMPULS-Leasing-Real-Estate s.r.o. | 2 | 8 164 625 Kč |
| ZDR Investments SICAV a.s. | 3 | 4 147 200 Kč |
| T.LAND Investment s.r.o. | 1 | 1 256 850 Kč |
| ZDR Retail MLP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 124 001 Kč |
| ZDR Retail Ostrava Dubina a.s. | 2 | 0 Kč |
| ZDR Retail Frýdek-Místek a.s. | 2 | 3 090 413 Kč |
| minimalistic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NORDICA Building, s.r.o. | 6 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ZDR Retail VoTa s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | ||||||||
| IMPULS-Leasing-Real-Estate s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| ZDR Investments SICAV a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| T.LAND Investment s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| ZDR Retail MLP s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 124 001 Kč | ||||||||||
| ZDR Retail Ostrava Dubina a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ZDR Retail Frýdek-Místek a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| minimalistic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| NORDICA Building, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Votice | 3 | 8 164 625 Kč |
| Město Tachov | 5 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 1 633 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 2 | 347 652 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 0 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 124 001 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 3 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 090 413 Kč |
| Národní rozvojová banka, a.s. | 6 | 448 317 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Votice | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Tachov | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 smlouva za celkem 154 512 Kč | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | |||||||||
| Město Mariánské Lázně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karlovarský kraj | 1 smlouva za celkem 124 001 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Národní rozvojová banka, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 448 317 Kč |