Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T R A N S L , v.o.s. | 10 | 975 788 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| T R A N S L , v.o.s. | 1 smlouva za celkem 102 097 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 192 632 Kč | 2 smlouvy za celkem 361 796 Kč | 1 smlouva za celkem 109 263 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 102 097 Kč |
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 210 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 5 | 663 691 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 102 097 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TS a.s. | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | ||||||||||
| DIAMO, státní podnik | 2 smlouvy za celkem 192 632 Kč | 2 smlouvy za celkem 361 796 Kč | 1 smlouva za celkem 109 263 Kč |