Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 28 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SECAR SILESIA s.r.o. | 2 | 92 565 Kč |
| SECAR MORAVIA, s.r.o. | 11 | 0 Kč |
| SECAR NORD, spol. s r.o. | 3 | 242 000 Kč |
| SECAR Plzeň spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| SHERLOG SE | 9 | 1 926 436 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SECAR SILESIA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 92 565 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SECAR MORAVIA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| SECAR NORD, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| SECAR Plzeň spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| SHERLOG SE | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 278 905 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 92 565 Kč |
| Město Hodonín | 10 | 0 Kč |
| Technické služby města Liberce a.s. | 2 | 242 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 0 Kč |
| Český telekomunikační úřad | 3 | 701 517 Kč |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 | 653 981 Kč |
| Státní veterinární ústav Praha | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Liberec, p.o. | 2 | 350 900 Kč |
| OTE, a.s. | 1 | 70 180 Kč |
| Rada pro rozhlasové a televizní vysílání | 1 | 51 425 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 smlouva za celkem 92 565 Kč | ||||||||||
| Město Hodonín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Technické služby města Liberce a.s. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Český telekomunikační úřad | 3 smlouvy za celkem 701 517 Kč | ||||||||||
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 653 981 Kč | ||||||||||
| Státní veterinární ústav Praha | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | |||||||||
| OTE, a.s. | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | ||||||||||
| Rada pro rozhlasové a televizní vysílání | 1 smlouva za celkem 51 425 Kč |