Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H-PRO GEO s.r.o. | 45 | 2 702 824 943 Kč |
| SUDOP EU a.s. | 4 | 46 439 800 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 4 | 46 439 800 Kč |
| PRO CEDOP s.r.o. | 4 | 6 707 877 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 18 | 2 641 079 554 Kč |
| STRIX Chomutov, a.s. | 14 | 2 637 683 205 Kč |
| FOXGeo s.r.o. | 2 | 1 872 520 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| H-PRO GEO s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 52 mil. Kč | 5 smluv za celkem 566 mil. Kč | 6 smluv za celkem 370 mil. Kč | 10 smluv za celkem 2 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 9 smluv za celkem 5 mil. Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 41 140 Kč | |||
| SUDOP EU a.s. | 2 smlouvy za celkem 45 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| SUDOP PRAHA a.s. | 2 smlouvy za celkem 45 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| PRO CEDOP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 566 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 367 mil. Kč | 9 smluv za celkem 2 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| STRIX Chomutov, a.s. | 1 smlouva za celkem 566 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 367 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| FOXGeo s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 2 699 189 921 Kč |
| Město Louny | 13 | 2 818 722 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 603 790 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 1 | 212 510 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 4 smlouvy za celkem 52 mil. Kč | 5 smluv za celkem 566 mil. Kč | 6 smluv za celkem 370 mil. Kč | 10 smluv za celkem 2 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||
| Město Louny | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 41 140 Kč | ||||||||
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 603 790 Kč | ||||||||||
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 1 smlouva za celkem 212 510 Kč |