Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 223 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s. | 6 smluv za celkem 890 542 Kč | 32 smluv za celkem 493 mil. Kč | 65 smluv za celkem 2 mld. Kč | 42 smluv za celkem 2 mld. Kč | 22 smluv za celkem 3 mld. Kč | 16 smluv za celkem 2 mld. Kč | 11 smluv za celkem 1 mld. Kč | 9 smluv za celkem 590 mil. Kč | 8 smluv za celkem 764 mil. Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | |
| DrLes s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Pradědský lesní závod, a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Kovářovská lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Harvestory s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EGREGA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LESMARKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Hubertova lesní, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| SDLZ VENDA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Lesopráce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| JACER - CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| DŘEVO - MÁLEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| WINART s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LDF Rožnov a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KATR s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| HOLZ CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| R. HLAVICA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EKOLES HEPA spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KAISER s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| RM FOREST lesní společnost s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| ARBOLES, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Hanko CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| HAJICEK, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| PERPERUNA ECO s.r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Marles s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| JOMAFOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| SOLITERA spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Lesostavby Frýdek-Místek a. s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Opavská lesní a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Lesní společnost Přimda, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| PETRA spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| UNILES, a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LST a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Ladislav Bureš | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Václav Nosek | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Jiří Pavelčík | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Triumfa Energo s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Jaroslav Jára | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Jaroslav Pôbiš | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Michal Pevný | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| David Heidlberger | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Jindřich Morong | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Lesní s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 943 800 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 203 | 12 484 901 728 Kč |
| Kraj Vysočina | 8 | 0 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 327 426 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 7 | 7 526 926 Kč |
| Obec Dvorce | 1 | 631 286 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 794 970 Kč | 32 smluv za celkem 493 mil. Kč | 65 smluv za celkem 2 mld. Kč | 41 smluv za celkem 2 mld. Kč | 19 smluv za celkem 3 mld. Kč | 15 smluv za celkem 2 mld. Kč | 8 smluv za celkem 1 mld. Kč | 7 smluv za celkem 589 mil. Kč | 7 smluv za celkem 764 mil. Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | |
| Kraj Vysočina | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 smlouvy za celkem 327 426 Kč | ||||||||||
| Správa Krkonošského národního parku | 2 smlouvy za celkem 943 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 218 526 Kč | |||||||
| Obec Dvorce | 1 smlouva za celkem 631 286 Kč |