Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAS Horňácko a Ostrožsko z.s. | 14 | 1 203 011 Kč |
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves | 1 | 60 500 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 0 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 0 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| MAS Staroměstsko, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Místní akční skupina Podhostýnska, z. s. | 1 | 0 Kč |
| MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Luhačovské Zálesí, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Mikroregion Rožnovsko, s.o. | 1 | 0 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MAS Horňácko a Ostrožsko z.s. | 1 smlouva za celkem 242 916 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 51 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 126 395 Kč | 3 smlouvy za celkem 470 700 Kč | 3 smlouvy za celkem - 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | 1 smlouva za celkem 147 000 Kč | |||
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Kroměříž | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Uherský Brod | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Vsetín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAS Staroměstsko, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Místní akční skupina Podhostýnska, z. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Luhačovské Zálesí, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mikroregion Rožnovsko, s.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 7 | 498 311 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 6 | 592 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 112 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 242 916 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 28 395 Kč | 1 smlouva za celkem 260 000 Kč | 2 smlouvy za celkem - 158 000 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | |||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 51 000 Kč | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 1 smlouva za celkem 147 000 Kč | |||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 112 700 Kč |