Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. | 12 | 1 314 623 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí - Mikroregion Slušovicko | 5 | 1 359 502 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 0 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 0 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| MAS Staroměstsko, z.s. | 1 | 0 Kč |
| MAS Horňácko a Ostrožsko z.s. | 1 | 0 Kč |
| Místní akční skupina Podhostýnska, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Luhačovské Zálesí, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Mikroregion Rožnovsko, s.o. | 1 | 0 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 464 220 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 134 803 Kč | 1 smlouva za celkem 940 000 Kč | 3 smlouvy za celkem - 530 900 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | ||||
| Dobrovolný svazek obcí - Mikroregion Slušovicko | 1 smlouva za celkem 191 180 Kč | 1 smlouva za celkem 191 180 Kč | 2 smlouvy za celkem 872 142 Kč | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | |||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Kroměříž | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Uherský Brod | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Vsetín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAS Staroměstsko, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAS Horňácko a Ostrožsko z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Místní akční skupina Podhostýnska, z. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Luhačovské Zálesí, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mikroregion Rožnovsko, s.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 181 500 Kč |
| Zlínský kraj | 9 | 1 000 103 Kč |
| Město Vizovice | 3 | 813 982 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 573 540 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 105 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 403 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 134 803 Kč | 1 smlouva za celkem 940 000 Kč | 2 smlouvy za celkem - 603 500 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | |||||
| Město Vizovice | 1 smlouva za celkem 60 420 Kč | 1 smlouva za celkem 680 962 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 191 180 Kč | 1 smlouva za celkem 191 180 Kč | 1 smlouva za celkem 191 180 Kč | ||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč |