Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školičky, s.r.o. | 1 | 289 589 Kč |
| Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 | 2 | 0 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 197 672 Kč |
| Dynal, s.r.o. | 2 | 421 274 Kč |
| DROPS GROUP a.s. | 1 | 159 434 Kč |
| TOMERO s.r.o. | 4 | 18 561 927 Kč |
| Martin Vršecký s. r. o. | 1 | 102 472 Kč |
| Miroslav Stehlík | 1 | 0 Kč |
| AUTO MUDRA s.r.o. | 1 | 404 300 Kč |
| Karel Zukal | 1 | 858 727 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dušan Kubík | 1 | 112 288 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Školičky, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 289 589 Kč | ||||||||||
| Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| MY DVA group a.s. | 1 smlouva za celkem 197 672 Kč | ||||||||||
| Dynal, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 421 274 Kč | ||||||||||
| DROPS GROUP a.s. | 1 smlouva za celkem 159 434 Kč | ||||||||||
| TOMERO s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 16 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Martin Vršecký s. r. o. | 1 smlouva za celkem 102 472 Kč | ||||||||||
| Miroslav Stehlík | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AUTO MUDRA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 404 300 Kč | ||||||||||
| Karel Zukal | 1 smlouva za celkem 858 727 Kč | ||||||||||
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dušan Kubík | 1 smlouva za celkem 112 288 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 | 16 | 21 454 773 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 66 549 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 | 3 smlouvy za celkem 487 261 Kč | 3 smlouvy za celkem 580 708 Kč | 4 smlouvy za celkem 17 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 66 549 Kč |