Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kněžmost | 16 | 9 986 952 Kč |
| Obec Libošovice | 1 | 0 Kč |
| OBEC MLADĚJOV | 1 | 0 Kč |
| Město Sobotka | 1 | 0 Kč |
| Obec Hrubá Skála | 1 | 0 Kč |
| Obec Kacanovy | 1 | 0 Kč |
| Obec Karlovice | 1 | 0 Kč |
| Obec Olešnice | 1 | 0 Kč |
| Obec Troskovice | 1 | 0 Kč |
| OBEC VYSKEŘ | 1 | 0 Kč |
| Obec Branžež | 1 | 0 Kč |
| Obec Dobšín | 1 | 0 Kč |
| Obec Osek | 1 | 0 Kč |
| Obec Ktová | 1 | 0 Kč |
| MIKROREGION ČESKÝ RÁJ - POD MUŽSKÝM | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Kněžmost | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 851 177 Kč | 1 smlouva za celkem 180 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 455 818 Kč | 1 smlouva za celkem 369 652 Kč | 2 smlouvy za celkem 480 982 Kč | |||
| Obec Libošovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OBEC MLADĚJOV | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Sobotka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Hrubá Skála | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Kacanovy | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Karlovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Olešnice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Troskovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OBEC VYSKEŘ | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Branžež | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Dobšín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Osek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Ktová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MIKROREGION ČESKÝ RÁJ - POD MUŽSKÝM | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 8 | 8 800 000 Kč |
| Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mikroregion Český ráj | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 550 152 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 413 600 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 223 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Středočeský kraj | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 851 177 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | ||||||
| Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mikroregion Český ráj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 180 500 Kč | 1 smlouva za celkem 369 652 Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 155 818 Kč | 1 smlouva za celkem 257 782 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 223 200 Kč |