Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Dvory | 8 | 1 836 996 Kč |
| PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., | 1 | 786 739 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Dvory | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 280 000 Kč | 1 smlouva za celkem 230 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 351 073 Kč | 1 smlouva za celkem 103 860 Kč | 2 smlouvy za celkem 871 563 Kč | |||||
| PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., | 1 smlouva za celkem 786 739 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Obec Dvory | 1 | 786 739 Kč |
| Město Nymburk | 3 | 485 740 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 479 693 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 871 563 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Dvory | 1 smlouva za celkem 786 739 Kč | ||||||||||
| Město Nymburk | 1 smlouva za celkem 280 000 Kč | 1 smlouva za celkem 101 880 Kč | 1 smlouva za celkem 103 860 Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 230 500 Kč | 1 smlouva za celkem 249 193 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 871 563 Kč |