Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 65 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Katovice | 64 | 76 335 681 Kč |
| UNIAGRA CZ a. s. | 1 | 1 082 345 Kč |
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Katovice | 6 | 330 000 Kč |
| Sokol Katovice z.s. | 9 | 692 000 Kč |
| Sportovní klub OTAVA Katovice, z.s. | 11 | 2 360 000 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Katovice | 4 | 0 Kč |
| BEZ Katovice, z.s. | 8 | 495 000 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Kolářova č. p. 433, Katovice 387 11 | 1 | 500 000 Kč |
| 1 | 66 080 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. | 1 | 55 513 508 Kč |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Katovice | 5 | 320 000 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 6 458 205 Kč |
| Auto klub Otava Katovice v AČR | 1 | 0 Kč |
| Římskokatolická farnost Katovice | 5 | 260 000 Kč |
| PRIMA, akciová společnost | 1 | 7 128 244 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městys Katovice | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 355 016 Kč | 5 smluv za celkem 505 000 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 9 smluv za celkem 56 mil. Kč | 8 smluv za celkem 7 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 410 000 Kč | 8 smluv za celkem 8 mil. Kč | 7 smluv za celkem 650 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 480 000 Kč |
| UNIAGRA CZ a. s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Katovice | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | |||||
| Sokol Katovice z.s. | 1 smlouva za celkem 52 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 75 000 Kč | 1 smlouva za celkem 75 000 Kč | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 1 smlouva za celkem 85 000 Kč | ||
| Sportovní klub OTAVA Katovice, z.s. | 1 smlouva za celkem 170 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 320 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 490 000 Kč | 1 smlouva za celkem 270 000 Kč | 1 smlouva za celkem 270 000 Kč | ||
| Tělocvičná jednota Sokol Katovice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| BEZ Katovice, z.s. | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | |||
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Kolářova č. p. 433, Katovice 387 11 | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 66 080 Kč | |||||||||||
| 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||||
| DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 56 mil. Kč | ||||||||||
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Katovice | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 65 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 115 000 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | |||||||
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Auto klub Otava Katovice v AČR | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Římskokatolická farnost Katovice | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | ||||||
| PRIMA, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 101 640 Kč |
| Městys Katovice | 59 | 75 673 578 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 5 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 294 440 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 237 156 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 75 867 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | ||||||||||
| Městys Katovice | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 350 016 Kč | 5 smluv za celkem 505 000 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 56 mil. Kč | 8 smluv za celkem 7 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 410 000 Kč | 7 smluv za celkem 8 mil. Kč | 7 smluv za celkem 650 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 480 000 Kč | |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 smlouva za celkem 5 000 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 294 440 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 237 156 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 75 867 Kč |