Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Netunice | 11 | 5 225 851 Kč |
| H O K A R , spol. s r. o. | 1 | 1 188 739 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Netunice | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 309 877 Kč | 1 smlouva za celkem 306 936 Kč | 1 smlouva za celkem 873 908 Kč | 1 smlouva za celkem 69 406 Kč | 1 smlouva za celkem 983 405 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| H O K A R , spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 2 186 585 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 1 183 785 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 597 336 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 69 406 Kč |
| Obec Netunice | 1 | 1 188 739 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 983 405 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 309 877 Kč | 1 smlouva za celkem 873 908 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 306 936 Kč | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 69 406 Kč | ||||||||||
| Obec Netunice | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |