Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Levín | 11 | 2 248 743 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městys Levín | 2 smlouvy za celkem 500 293 Kč | 1 smlouva za celkem 381 150 Kč | 2 smlouvy za celkem 471 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 271 040 Kč | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Levín | 2 | 500 293 Kč |
| Úřad práce České republiky | 9 | 1 748 450 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městys Levín | 2 smlouvy za celkem 500 293 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 381 150 Kč | 2 smlouvy za celkem 471 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 271 040 Kč | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč |