Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGIE DIRECT, s.r.o. | 1 | 603 181 Kč |
| L.N.O., s.r.o. | 1 | 463 641 Kč |
| 1. VASTO spol. s r.o. | 1 | 11 885 515 Kč |
| Obec Březina | 9 | 0 Kč |
| ELQA, s.r.o. | 1 | 3 233 200 Kč |
| ExpolineRealitní s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 10 000 000 Kč |
| THT Polička, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Potrusil s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| 1 | 500 000 Kč | |
| LanoPro s.r.o. | 1 | 907 476 Kč |
| Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek | 1 | 0 Kč |
| TLAMKA s.r.o. | 1 | 2 244 550 Kč |
| ESSOX s.r.o. | 1 | 1 696 500 Kč |
| CM Energy s.r.o. | 1 | 845 213 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ENERGIE DIRECT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 603 181 Kč | ||||||||||
| L.N.O., s.r.o. | 1 smlouva za celkem 463 641 Kč | ||||||||||
| 1. VASTO spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Březina | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| ELQA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| ExpolineRealitní s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká spořitelna, a.s. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| THT Polička, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Potrusil s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | |||||||||||
| LanoPro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 907 476 Kč | ||||||||||
| Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TLAMKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| ESSOX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| CM Energy s.r.o. | 1 smlouva za celkem 845 213 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Březina | 25 | 156 706 761 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 249 260 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 3 526 580 Kč |
| Město Kuřim | 1 | 278 784 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 68 329 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 1 179 468 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Březina | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 6 smluv za celkem 19 mil. Kč | 5 smluv za celkem 75 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 27 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 845 213 Kč | ||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 249 260 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Kuřim | 1 smlouva za celkem 278 784 Kč | ||||||||||
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 smlouva za celkem 68 329 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 206 991 Kč | 1 smlouva za celkem 972 477 Kč |