Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Věteřov | 22 | 2 864 325 Kč |
| ARTESIA, spol. s r.o. | 2 | 2 081 200 Kč |
| MOREAU AGRI, spol. s r.o. | 2 | 1 110 780 Kč |
| Josef Hroudný | 1 | 185 130 Kč |
| ŠEVČÍK OKNA, s.r.o. | 1 | 99 049 Kč |
| Ladislav Vyhňák | 1 | 79 948 Kč |
| DM ELEKTRONIKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Subsidi Grant s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| alesk s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRASIG s. r. o. | 1 | 83 750 Kč |
| ELEKTROINSTAL NR, s.r.o. | 1 | 69 438 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Věteřov | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 523 860 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 657 202 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 407 288 Kč | |
| ARTESIA, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| MOREAU AGRI, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Josef Hroudný | 1 smlouva za celkem 185 130 Kč | ||||||||||
| ŠEVČÍK OKNA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 99 049 Kč | ||||||||||
| Ladislav Vyhňák | 1 smlouva za celkem 79 948 Kč | ||||||||||
| DM ELEKTRONIKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Subsidi Grant s.r.o. | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | ||||||||||
| alesk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TRASIG s. r. o. | 1 smlouva za celkem 83 750 Kč | ||||||||||
| ELEKTROINSTAL NR, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 69 438 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 9 | 32 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 513 860 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 655 202 Kč |
| Obec Věteřov | 13 | 4 299 853 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Hodonín | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | |||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 513 860 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 655 202 Kč | ||||||||||
| Obec Věteřov | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 407 288 Kč |