Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Černíč | 19 | 4 668 961 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Černíč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 426 405 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 437 Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 400 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 155 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 16 | 2 164 842 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 2 265 120 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 238 999 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 426 405 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 437 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 400 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 155 000 Kč | |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 238 999 Kč |