Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Dolní Němčí | 1 smlouva za celkem 4 881 Kč | 2 smlouvy za celkem 656 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 30 446 Kč | 2 smlouvy za celkem 105 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 118 320 Kč | 2 smlouvy za celkem 357 300 Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 372 680 Kč | ||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 343 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Základní umělecká škola Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | ||||||||||
| Obec Záhorovice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Komňa | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Nedašova Lhota | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Návojná | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Kaňovice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Biskupice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Brumov-Bylnice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Dolní Lhota | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Hřivínův Újezd | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Luhačovice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Nedašov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| OBEC PROVODOV | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| město Slavičín | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Štítná nad Vláří-Popov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Újezd | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Valašské Klobouky | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Velký Ořechov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Vlachovice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| OBEC VYSOKÉ POLE | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Nová Lhota | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Suchov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Bánov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Bojkovice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Boršice u Blatnice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Březová | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Bystřice pod Lopeníkem | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Hluk | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Horní Němčí | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Hradčovice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Korytná | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Nezdenice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Nivnice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Ostrožská Lhota | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Pitín | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Prakšice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Slavkov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Starý Hrozenkov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Strání | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Suchá Loz | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Šumice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Vlčnov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Študlov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Valašské Příkazy | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Částkov | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Drslavice | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Blatnička | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| OBEC SVÁROV | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 5 | 700 327 Kč |
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 3 | 96 800 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 877 032 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 1 389 748 Kč |
| Město Uherský Brod | 2 | 4 193 120 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 4 881 Kč | 1 smlouva za celkem 560 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 30 446 Kč | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | |||||||
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Státní fond podpory investic | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 118 320 Kč | 1 smlouva za celkem 386 032 Kč | 1 smlouva za celkem 372 680 Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 smlouvy za celkem 357 300 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Město Uherský Brod | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |