Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrčava | 13 | 20 816 819 Kč |
| Hrčávka, z.s. | 2 | 636 159 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 2 | 30 589 090 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 4 817 081 Kč |
| 1 | 856 263 Kč | |
| FULLCOM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| Charita Jablunkov | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Hrčava | 2 smlouvy za celkem 636 159 Kč | 3 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| Hrčávka, z.s. | 2 smlouvy za celkem 636 159 Kč | ||||||||||
| Metrostav Infrastructure a.s. | 2 smlouvy za celkem 31 mil. Kč | ||||||||||
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 856 263 Kč | |||||||||||
| FULLCOM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká spořitelna, a.s. | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | ||||||||||
| Charita Jablunkov | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrčava | 11 | 38 727 690 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 714 784 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 157 300 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Hrčava | 2 smlouvy za celkem 636 159 Kč | 4 smlouvy za celkem 35 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 399 784 Kč | 2 smlouvy za celkem 315 000 Kč | |||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | |||||||||
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč |