Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aleš Novák | 1 | 212 225 Kč |
| Dušan Hort | 1 | 0 Kč |
| Luboš Juránek | 1 | 81 100 Kč |
| Obec Ketkovice | 9 | 1 364 828 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 2 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| IDPS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mikroregion Ivančicko, s. o. | 5 | 1 188 828 Kč |
| Doubravěnka z.s. | 2 | 138 300 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Aleš Novák | 1 smlouva za celkem 212 225 Kč | ||||||||||
| Dušan Hort | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Luboš Juránek | 1 smlouva za celkem 81 100 Kč | ||||||||||
| Obec Ketkovice | 1 smlouva za celkem 176 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 1 smlouva za celkem 68 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 787 814 Kč | 1 smlouva za celkem 277 514 Kč | ||||
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| COLAS CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| IDPS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mikroregion Ivančicko, s. o. | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 1 smlouva za celkem 68 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 787 814 Kč | 1 smlouva za celkem 277 514 Kč | |||||||
| Doubravěnka z.s. | 1 smlouva za celkem 68 500 Kč | 1 smlouva za celkem 69 800 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Ketkovice | 3 | 293 325 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 176 000 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 2 | 0 Kč |
| Mikroregion Ivančicko, s. o. | 5 | 1 188 828 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Ketkovice | 3 smlouvy za celkem 293 325 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 176 000 Kč | ||||||||||
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mikroregion Ivančicko, s. o. | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 1 smlouva za celkem 68 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 787 814 Kč | 1 smlouva za celkem 277 514 Kč | |||||||
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč |