Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jiratice | 12 | 2 995 438 Kč |
| PAS Natura s.r.o. | 2 | 875 423 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Jiratice | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 83 002 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 115 713 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 273 000 Kč | |
| PAS Natura s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 875 423 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 9 | 1 087 715 Kč |
| Obec Jiratice | 2 | 875 423 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 1 634 723 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 273 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 83 002 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 115 713 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 155 000 Kč | ||
| Obec Jiratice | 2 smlouvy za celkem 875 423 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 273 000 Kč |