Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 19 | 1 884 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Račice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 244 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 293 500 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 193 500 Kč |
| Kraj Vysočina | 16 | 1 690 900 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 193 500 Kč | |||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 244 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč |