Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., okresní organizace Rokycany | 9 | 2 021 005 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Český svaz včelařů, z.s., okresní organizace Rokycany | 1 smlouva za celkem 204 124 Kč | 1 smlouva za celkem 209 998 Kč | 1 smlouva za celkem 214 971 Kč | 1 smlouva za celkem 216 503 Kč | 1 smlouva za celkem 216 724 Kč | 1 smlouva za celkem 218 510 Kč | 1 smlouva za celkem 216 646 Kč | 1 smlouva za celkem 257 029 Kč | 1 smlouva za celkem 266 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 9 | 2 021 005 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 204 124 Kč | 1 smlouva za celkem 209 998 Kč | 1 smlouva za celkem 214 971 Kč | 1 smlouva za celkem 216 503 Kč | 1 smlouva za celkem 216 724 Kč | 1 smlouva za celkem 218 510 Kč | 1 smlouva za celkem 216 646 Kč | 1 smlouva za celkem 257 029 Kč | 1 smlouva za celkem 266 500 Kč |