Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Branžež | 16 | 2 110 284 Kč |
| Obec Kněžmost | 1 | 0 Kč |
| Obec Libošovice | 1 | 0 Kč |
| OBEC MLADĚJOV | 1 | 0 Kč |
| Město Sobotka | 1 | 0 Kč |
| Obec Hrubá Skála | 1 | 0 Kč |
| Obec Kacanovy | 1 | 0 Kč |
| Obec Karlovice | 1 | 0 Kč |
| Obec Olešnice | 1 | 0 Kč |
| Obec Troskovice | 1 | 0 Kč |
| OBEC VYSKEŘ | 1 | 0 Kč |
| Obec Dobšín | 1 | 0 Kč |
| Obec Osek | 1 | 0 Kč |
| Obec Ktová | 1 | 0 Kč |
| MIKROREGION ČESKÝ RÁJ - POD MUŽSKÝM | 1 | 0 Kč |
| SPRÁVA KOMUNIKACÍ s.r.o. | 2 | 5 675 457 Kč |
| SlužbyMB správa s.r.o. | 1 | 799 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Branžež | 1 smlouva za celkem 46 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 143 467 Kč | 1 smlouva za celkem 233 700 Kč | 3 smlouvy za celkem 439 843 Kč | 4 smlouvy za celkem 610 617 Kč | 3 smlouvy za celkem 398 017 Kč | 2 smlouvy za celkem 238 640 Kč | ||||
| Obec Kněžmost | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Libošovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OBEC MLADĚJOV | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Sobotka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Hrubá Skála | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Kacanovy | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Karlovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Olešnice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Troskovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OBEC VYSKEŘ | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Dobšín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Osek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Ktová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MIKROREGION ČESKÝ RÁJ - POD MUŽSKÝM | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SPRÁVA KOMUNIKACÍ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| SlužbyMB správa s.r.o. | 1 smlouva za celkem 799 200 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 46 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 4 | 789 696 Kč |
| Mikroregion Český ráj | 1 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 6 | 831 171 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 443 417 Kč |
| Obec Branžež | 3 | 6 474 657 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 46 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 143 467 Kč | 1 smlouva za celkem 233 700 Kč | 1 smlouva za celkem 167 200 Kč | 1 smlouva za celkem 245 329 Kč | |||||||
| Mikroregion Český ráj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 smlouvy za celkem 439 843 Kč | 2 smlouvy za celkem 152 688 Kč | 1 smlouva za celkem 238 640 Kč | ||||||||
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 443 417 Kč | ||||||||||
| Obec Branžež | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč |