Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 47 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,89 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 40 | 21 726 182 Kč |
| VRATOVÉ SYSTÉMY VELKÉ MEZIŘÍČÍ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. | 2 | 3 501 011 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| LS MONT s.r.o. | 1 | 974 919 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 4 690 935 Kč |
| CC Holding, s.r.o. | 1 | 483 395 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Pavlov | 3 smlouvy za celkem 182 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 120 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 223 616 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 225 000 Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 6 smluv za celkem 892 652 Kč | 2 smlouvy za celkem 160 000 Kč |
| VRATOVÉ SYSTÉMY VELKÉ MEZIŘÍČÍ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 435 543 Kč | |||||||||
| COLAS CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LS MONT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 974 919 Kč | ||||||||||
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| CC Holding, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 483 395 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 23 | 1 800 600 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| Obec Pavlov | 14 | 26 030 799 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 5 | 3 244 228 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 538 471 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 120 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 162 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 154 600 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 225 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 230 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 235 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 160 000 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| Obec Pavlov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 96 616 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 483 395 Kč | |||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 250 561 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 648 696 Kč | 1 smlouva za celkem 334 525 Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 215 344 Kč | 1 smlouva za celkem 323 127 Kč |