Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IN interiery s.r.o. | 17 | 3 661 116 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IN interiery s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 438 746 Kč | 2 smlouvy za celkem 274 186 Kč | 1 smlouva za celkem 138 061 Kč | 2 smlouvy za celkem 144 096 Kč | 3 smlouvy za celkem 445 469 Kč | 1 smlouva za celkem 92 033 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 064 Kč | 1 smlouva za celkem 307 945 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 15 | 3 492 321 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková organizace | 2 | 168 796 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 438 746 Kč | 2 smlouvy za celkem 274 186 Kč | 1 smlouva za celkem 138 061 Kč | 2 smlouvy za celkem 144 096 Kč | 2 smlouvy za celkem 368 706 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 064 Kč | 1 smlouva za celkem 307 945 Kč | |||
| Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 76 763 Kč | 1 smlouva za celkem 92 033 Kč |