Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sedletín | 22 | 47 309 260 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Sedletín | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 138 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 162 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 740 405 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 5 smluv za celkem 45 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 215 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 17 | 1 460 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 615 405 Kč |
| Státní fond podpory investic | 3 | 45 233 855 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 138 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 162 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 125 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 206 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 215 000 Kč | |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 615 405 Kč | ||||||||||
| Státní fond podpory investic | 3 smlouvy za celkem 45 mil. Kč |