Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Chlumek | 22 | 1 846 030 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Chlumek | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 245 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 253 450 Kč | 4 smlouvy za celkem 288 080 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 190 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 195 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 19 | 1 673 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 173 030 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 185 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 230 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 190 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 195 000 Kč | |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 54 450 Kč | 1 smlouva za celkem 58 080 Kč |