Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radkov | 22 | 1 750 525 Kč |
| Jaroslav Sadílek | 1 | 50 000 Kč |
| Obec Moravec | 1 | 126 854 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Radkov | 3 smlouvy za celkem 113 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 129 425 Kč | 4 smlouvy za celkem 447 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 168 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 209 500 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | |
| Jaroslav Sadílek | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | ||||||||||
| Obec Moravec | 1 smlouva za celkem 126 854 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 21 | 1 750 525 Kč |
| Obec Radkov | 3 | 176 854 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 3 smlouvy za celkem 113 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 129 425 Kč | 3 smlouvy za celkem 447 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 168 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 209 500 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | |
| Obec Radkov | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 126 854 Kč |