Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Střítež | 19 | 4 839 625 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Střítež | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 184 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 16 | 1 376 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 3 463 625 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 184 000 Kč | ||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč |