Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KJ stav CZ s.r.o. | 1 | 986 150 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 145 000 Kč |
| Jiří Doležal | 1 | 230 373 Kč |
| Marek Mauer | 1 | 0 Kč |
| INSTAV Hlinsko a.s. | 1 | 1 207 597 Kč |
| Multiaqua s.r.o. | 1 | 98 494 Kč |
| BcA. Aleš Košvanec | 1 | 98 010 Kč |
| Obec Zájezdec | 1 | 125 840 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KJ stav CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 986 150 Kč | ||||||||||
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | ||||||||||
| Jiří Doležal | 1 smlouva za celkem 230 373 Kč | ||||||||||
| Marek Mauer | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| INSTAV Hlinsko a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Multiaqua s.r.o. | 1 smlouva za celkem 98 494 Kč | ||||||||||
| BcA. Aleš Košvanec | 1 smlouva za celkem 98 010 Kč | ||||||||||
| Obec Zájezdec | 1 smlouva za celkem 125 840 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zájezdec | 7 | 2 941 657 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 125 840 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Zájezdec | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 406 406 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 125 840 Kč |