Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELQA, s.r.o. | 2 | 2 697 154 Kč |
| Obec Lhota Rapotina | 5 | 3 836 677 Kč |
| UP constructions s.r.o. | 3 | 639 063 Kč |
| OKNOSTYL group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Odehnal | 1 | 126 062 Kč |
| Vít Brandtner | 2 | 1 452 213 Kč |
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 249 247 Kč |
| Miroslav Neuer | 4 | 0 Kč |
| ALNIO Group s.r.o. | 1 | 180 290 Kč |
| STAVBY SR group s.r.o. | 1 | 10 158 519 Kč |
| Karel Porč, s.r.o. | 7 | 10 158 908 Kč |
| Ing.arch. Klein Pavel | 1 | 382 360 Kč |
| Ivan Kopřiva | 1 | 5 443 722 Kč |
| ,,Svazek vodovodů a kanalizací" měst a obcí | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ELQA, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Lhota Rapotina | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 884 022 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| UP constructions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 321 861 Kč | 2 smlouvy za celkem 317 202 Kč | |||||||||
| OKNOSTYL group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EG.D Holding, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tomáš Odehnal | 1 smlouva za celkem 126 062 Kč | ||||||||||
| Vít Brandtner | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 271 645 Kč | |||||||||
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 smlouva za celkem 249 247 Kč | ||||||||||
| Miroslav Neuer | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| ALNIO Group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 180 290 Kč | ||||||||||
| STAVBY SR group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| Karel Porč, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 746 848 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 735 292 Kč | 1 smlouva za celkem 551 075 Kč | ||||||
| Ing.arch. Klein Pavel | 1 smlouva za celkem 382 360 Kč | ||||||||||
| Ivan Kopřiva | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| ,,Svazek vodovodů a kanalizací" měst a obcí | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lhota Rapotina | 33 | 37 702 620 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 500 655 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Lhota Rapotina | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 882 181 Kč | 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 551 075 Kč | |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |