Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Osové | 17 | 2 908 418 Kč |
| FLORA SERVIS s.r.o. | 1 | 626 806 Kč |
| Městys Nový Rychnov | 1 | 0 Kč |
| Městys Dolní Cerekev | 1 | 0 Kč |
| Obec Rohozná | 1 | 0 Kč |
| Městys Budišov | 1 | 0 Kč |
| Obec Rudíkov | 1 | 0 Kč |
| Obec Boršov | 1 | 0 Kč |
| Obec Hojkov | 1 | 0 Kč |
| Obec Milíčov | 1 | 0 Kč |
| Obec Mirošov | 1 | 0 Kč |
| Obec Hodov | 1 | 0 Kč |
| Obec Nárameč | 1 | 0 Kč |
| Obec Oslavička | 1 | 0 Kč |
| Obec Rohy | 1 | 0 Kč |
| Obec Cejle | 1 | 0 Kč |
| Obec Vlčatín | 1 | 0 Kč |
| Obec Oslavice | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Jelínek | 1 | 1 016 640 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Osové | 2 smlouvy za celkem 736 806 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 456 431 Kč | 2 smlouvy za celkem 575 777 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 365 404 Kč | |
| FLORA SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 626 806 Kč | ||||||||||
| Městys Nový Rychnov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městys Dolní Cerekev | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Rohozná | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městys Budišov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Rudíkov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Boršov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Hojkov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Milíčov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Mirošov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Hodov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Nárameč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Oslavička | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Rohy | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Cejle | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Vlčatín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Oslavice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Jelínek | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Osové | 2 | 1 643 446 Kč |
| Kraj Vysočina | 12 | 1 293 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 988 612 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Osové | 1 smlouva za celkem 626 806 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 155 000 Kč | |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 329 431 Kč | 1 smlouva za celkem 448 777 Kč | 1 smlouva za celkem 210 404 Kč | ||||||||
| Město Velké Meziříčí | 1 smlouva za celkem 0 Kč |