Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 81 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,51 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 127 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 289 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 85 000 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 125 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 185 856 Kč | ||
| Muzeum Hlučínska, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 127 500 Kč | ||||||||||
| Petr Pánek | 1 smlouva za celkem 355 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 120 200 Kč | 1 smlouva za celkem 429 550 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 332 000 Kč | ||||
| Hotel Zlatý Beránek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Stanislav Hruška | 1 smlouva za celkem 139 700 Kč | ||||||||||
| Spolek rodičů a přátel školy při Základní umělecké škole Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| mjanik.net s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 000 Kč | ||||||||||
| Antonín Tihelka | 1 smlouva za celkem 225 000 Kč | ||||||||||
| Viktor Kohout | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslava Třasková | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STUDIO KERAMIKA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 103 100 Kč | ||||||||||
| Aricoma Systems a.s. | 1 smlouva za celkem 419 205 Kč | ||||||||||
| Pavel Orlík | 1 smlouva za celkem 187 550 Kč | 2 smlouvy za celkem 138 545 Kč | 1 smlouva za celkem 69 794 Kč | 1 smlouva za celkem 116 705 Kč | |||||||
| MUZIKER s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Angličtina pro každého s.r.o. | 1 smlouva za celkem 135 040 Kč | ||||||||||
| Asseco Solutions, a.s. | 1 smlouva za celkem 79 975 Kč | 1 smlouva za celkem 100 400 Kč | |||||||||
| FORM, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 440 382 Kč | ||||||||||
| AUDIO PARTNER s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ATIS a.s. | 1 smlouva za celkem 252 870 Kč | ||||||||||
| The Blah Blah Spot s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| The Speaking Spot s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Matoušek | 1 smlouva za celkem 115 000 Kč | ||||||||||
| Woodgrain s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 76 011 Kč | ||||||||||
| O2 Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TENIS HOTEL VITALITY, a.s., | 1 smlouva za celkem 102 700 Kč | ||||||||||
| Petra Pospíšilová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| A co dál, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 101 400 Kč | ||||||||||
| Hana Zelinková | 1 smlouva za celkem 480 000 Kč | ||||||||||
| TOMÁŠ SKÁLA | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vít Bébar | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | ||||||||||
| Marcela Kysová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Maciej Kończak | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MgA. Tomáš Plch | 1 smlouva za celkem 149 980 Kč | ||||||||||
| Stanislav Jaroš | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Hlučínska, příspěvková organizace | 3 | 337 500 Kč |
| Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace | 52 | 7 079 256 Kč |
| Město Hlučín | 2 | 335 856 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 20 | 0 Kč |
| Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Muzeum Hlučínska, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 127 500 Kč | 1 smlouva za celkem 85 000 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | ||||||||
| Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 691 528 Kč | 5 smluv za celkem 443 970 Kč | 3 smlouvy za celkem 611 950 Kč | 5 smluv za celkem 887 770 Kč | 3 smlouvy za celkem 198 545 Kč | 2 smlouvy za celkem 129 794 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 853 201 Kč | 11 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||
| Město Hlučín | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 185 856 Kč | |||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |