Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 26 | 29 210 586 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 121 192 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 85 031 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 6 smluv za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 139 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 583 706 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 160 185 Kč | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 737 949 Kč | |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 smlouva za celkem 121 192 Kč | ||||||||||
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 85 031 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 16 | 19 231 273 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 064 934 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 5 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 403 598 Kč |
| Obec Žichovice | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 85 031 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Sušice | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 139 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 583 706 Kč | 1 smlouva za celkem 160 185 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 403 598 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Obec Žichovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 85 031 Kč |