Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Zbyněk Svoboda | 15 | 2 642 519 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Zbyněk Svoboda | 2 smlouvy za celkem 399 905 Kč | 1 smlouva za celkem 118 338 Kč | 1 smlouva za celkem 434 209 Kč | 3 smlouvy za celkem 459 316 Kč | 2 smlouvy za celkem 329 120 Kč | 2 smlouvy za celkem 106 843 Kč | 2 smlouvy za celkem 455 008 Kč | 2 smlouvy za celkem 339 780 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 399 905 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 118 338 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 666 045 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 5 | 663 443 Kč |
| Město Krnov | 4 | 794 789 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 399 905 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 118 338 Kč | ||||||||||
| Statutární město Havířov | 1 smlouva za celkem 434 209 Kč | 2 smlouvy za celkem 231 836 Kč | |||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 227 480 Kč | 2 smlouvy za celkem 329 120 Kč | 2 smlouvy za celkem 106 843 Kč | ||||||||
| Město Krnov | 2 smlouvy za celkem 455 008 Kč | 2 smlouvy za celkem 339 780 Kč |