Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marie Kříbalová | 8 | 4 934 761 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Marie Kříbalová | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | 1 smlouva za celkem 378 495 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 709 500 Kč | 1 smlouva za celkem 424 843 Kč | 1 smlouva za celkem 137 423 Kč | 1 smlouva za celkem 995 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 6 | 4 418 843 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 515 918 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 709 500 Kč | 1 smlouva za celkem 424 843 Kč | 1 smlouva za celkem 995 000 Kč | ||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 378 495 Kč | 1 smlouva za celkem 137 423 Kč |