Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kuchyně Hofman, s.r.o. | 8 | 811 360 Kč |
| Ing. Iva Bastlová, DiS. | 1 | 121 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kuchyně Hofman, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 132 333 Kč | 1 smlouva za celkem 101 960 Kč | 3 smlouvy za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 175 092 Kč | 1 smlouva za celkem 220 475 Kč | |||||
| Ing. Iva Bastlová, DiS. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské středisko sociálních služeb OÁZA Nové Město nad Metují | 2 | 132 333 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 101 960 Kč |
| Česká agentura na podporu obchodu | 2 | 181 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 2 | 395 567 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské středisko sociálních služeb OÁZA Nové Město nad Metují | 1 smlouva za celkem 132 333 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 101 960 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Česká agentura na podporu obchodu | 2 smlouvy za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 smlouva za celkem 175 092 Kč | 1 smlouva za celkem 220 475 Kč |