Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAL Group s.r.o. | 22 | 2 328 203 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TOMAL Group s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 6 438 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 145 805 Kč | 7 smluv za celkem 503 360 Kč | 4 smlouvy za celkem 388 700 Kč | 1 smlouva za celkem 479 493 Kč | 2 smlouvy za celkem 396 275 Kč | 1 smlouva za celkem 408 131 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 6 438 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha 10 | 16 | 2 257 114 Kč |
| Domov Velké Březno, příspěvková organizace | 1 | 64 650 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 6 438 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 10 | 2 smlouvy za celkem 145 805 Kč | 6 smluv za celkem 438 710 Kč | 4 smlouvy za celkem 388 700 Kč | 1 smlouva za celkem 479 493 Kč | 2 smlouvy za celkem 396 275 Kč | 1 smlouva za celkem 408 131 Kč | |||||
| Domov Velké Březno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 64 650 Kč |