Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFOL - střechy s.r.o. | 8 | 1 735 678 Kč |
| Kulturní zařízení města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IZOFOL - střechy s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 681 361 Kč | 1 smlouva za celkem 560 970 Kč | 2 smlouvy za celkem 68 305 Kč | 2 smlouvy za celkem 425 043 Kč | |||||||
| Kulturní zařízení města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 2 | 482 064 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 199 297 Kč |
| Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace | 1 | 560 970 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 68 305 Kč |
| Kulturní zařízení města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 425 043 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 2 smlouvy za celkem 482 064 Kč | ||||||||||
| Město Humpolec | 1 smlouva za celkem 199 297 Kč | ||||||||||
| Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 560 970 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 smlouva za celkem 68 305 Kč | ||||||||||
| Kulturní zařízení města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 425 043 Kč |