Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Baldovská s.r.o. | 20 | 2 307 645 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Baldovská s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 564 343 Kč | 1 smlouva za celkem 12 448 Kč | 4 smlouvy za celkem 21 697 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 734 Kč | 2 smlouvy za celkem 228 189 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 9 | 1 427 794 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 10 | 378 495 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 501 356 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 919 739 Kč | 1 smlouva za celkem 62 987 Kč | 1 smlouva za celkem 12 448 Kč | 2 smlouvy za celkem 21 697 Kč | 1 smlouva za celkem 182 734 Kč | 2 smlouvy za celkem 228 189 Kč | |||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 378 495 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 smlouva za celkem 501 356 Kč |