Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. arch. Ondřej Stolařík | 12 | 963 423 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. arch. Ondřej Stolařík | 1 smlouva za celkem 498 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 23 019 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 79 200 Kč | 4 smlouvy za celkem 180 124 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 280 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 4 | 601 019 Kč |
| Město Hodonín | 2 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 180 124 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 0 Kč |
| Kancelář architekta města Zlína, příspěvková organizace | 2 | 100 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 1 | 82 280 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 smlouva za celkem 498 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 23 019 Kč | 1 smlouva za celkem 79 200 Kč | ||||||||
| Město Hodonín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jihomoravský kraj | 2 smlouvy za celkem 180 124 Kč | ||||||||||
| Město Uherský Brod | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kancelář architekta města Zlína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč |