Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Brada | 9 | 1 047 632 Kč |
| Bonafa projekt s.r.o. | 1 | 139 186 Kč |
| ELEGANCE s.r.o. | 1 | 139 186 Kč |
| NITTA Systems s.r.o. | 2 | 334 671 Kč |
| SeePOINT s.r.o. | 2 | 214 333 Kč |
| Snídaňuj, s.r.o. | 1 | 75 147 Kč |
| Evobeds s.r.o. | 1 | 75 147 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jakub Brada | 2 smlouvy za celkem 278 373 Kč | 5 smluv za celkem 624 152 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 107 Kč | ||||||||
| Bonafa projekt s.r.o. | 1 smlouva za celkem 139 186 Kč | ||||||||||
| ELEGANCE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 139 186 Kč | ||||||||||
| NITTA Systems s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 334 671 Kč | ||||||||||
| SeePOINT s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 214 333 Kč | ||||||||||
| Snídaňuj, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 75 147 Kč | ||||||||||
| Evobeds s.r.o. | 1 smlouva za celkem 75 147 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 8 | 977 672 Kč |
| Moravskoslezské Investice a Development, a.s. | 1 | 69 960 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 smlouvy za celkem 278 373 Kč | 5 smluv za celkem 624 152 Kč | 1 smlouva za celkem 75 147 Kč | ||||||||
| Moravskoslezské Investice a Development, a.s. | 1 smlouva za celkem 69 960 Kč |