Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KM PRODUKT - FOOD s.r.o. | 14 | 1 603 963 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KM PRODUKT - FOOD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 613 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 320 263 Kč | 3 smlouvy za celkem 272 250 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 050 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická univerzita v Liberci | 3 | 0 Kč |
| Pečovatelská služba Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 534 750 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 9 | 919 213 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technická univerzita v Liberci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Pečovatelská služba Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||||
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 smlouva za celkem 534 750 Kč | ||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | 2 smlouvy za celkem 320 263 Kč | 3 smlouvy za celkem 272 250 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 050 Kč |