Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 6 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sports Team - Praha z. s. v likvidaci | 6 | 1 992 870 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Sports Team - Praha z. s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč | 1 smlouva za celkem 402 325 Kč | 2 smlouvy za celkem 392 645 Kč | 1 smlouva za celkem 405 350 Kč | 1 smlouva za celkem 393 250 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 6 | 1 992 870 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč | 1 smlouva za celkem 402 325 Kč | 2 smlouvy za celkem 392 645 Kč | 1 smlouva za celkem 405 350 Kč | 1 smlouva za celkem 393 250 Kč |